|
|
|
MailTribune.com
  • RESULTS / STANDINGS

  • Bowling
    • email print
  • Bowling
    Local Highlights
    At Roxy Ann Lanes
    MEN — Larry Rux 222-257-244-723, Chuck Eilenberger 226-247-668, Mike Henderson 257-665, Jan Davies 228-221-661, Robert Gibson 226-225-656, Steve Benston 221-236-640, Brett Hays 237-226-633, Bruce Snook 265-611, Dale Matheny 644, Bill Weekley 638, Daniel Jones 608, Ryan Bauman 605, Ron Seymour 603. Games: Kyle Thomson 246, Mick Rutigliano 233, Rich Sachen 224, Gary Severe 223.
    WOMEN — Jill Dickerson 203-212-587, Laura Harvey 205-213-582, Colleen Padilla 203-212-574, Peggy Marchant 200-559, Linn Goode 213-555, Barbara Pace 210-530, Sheila Anderson 213-526, Toni Williams 224-524, Linda Fait 220-523, Diana Hanstein 202-521, Janet Prince 202-506, Kerri Crippen 202-504, Patty Caveney 223-502, Shelley Bennett 200-502, Kelly Lambert 535, Toni Matheny 508, Rose Wall 507, Holly Rutigliano 501, Barb Henderson 501.
    SENIORS
    MEN — Bill Irwin 220-214-613, Joel Morrison 248-578, Bill Hollingsworth 189-227-572, Ron Roberson 204-192-552, Euel Rutledge 205-547, Jim Irwin 201-543, Euel Rutledge 194-539, Bill Irwin 196-530, Ron Roberson 182-524, Victor Wigginton 180-510, Dick Laubert 196-180-501, Darwin Moore 184-501, Ron Roberson 501. Games: Jerry Thompson 188, Ron Roberson 187, Paul Jacobson 187, Dennis Warrender 184, Chet Faurholt 182, Paul Jacobson 180.
    WOMEN — Natalie Jones 171-470. Games: Judy Baker 177, Natalie Jones 176.
    city league
    Medford Parks & Recreation
    Through Sept. 10
    MONDAY COMPETITIVE
    Water Boys 6-0
    Southern Oregon Express 6-1
    Gino's Girls 3-3
    Regulators 1-5
    Free Agents 0-7
    SUNDAY RECREATIONAL BASKETBALL
    BLUE DIVISION
    Old School 5-2
    The Bees 5-2
    Short Bus 5-2
    Team H.A.M. 4-3
    Pacific Coast Contracting 4-3
    Freight Trains 3-4
    Kings 2-5
    Onecot Barracudas 0-7
    SUNDAY RECREATIONAL BASKETBALL
    RED DIVISION
    No Clouse No Problem 6-1
    Bizzy Bee 5-2
    West Coast Elite 5-2
    WMD 5-2
    Color Blind 3-4
    We Are Orange 3-4
    Team Nasty 1-6
    Lone Ranger 0-7
    FRIDAY MEN'S 1-PITCH SOFTBALL
    Low Down/Southern Oregon Pawn 10-1-1
    Crater Car Wash 7-4-1
    Bandits 3-9
    Sherm's Food 4 Less/Thunderbird 3-9
    MONDAY MEN'S A SOFTBALL
    Jackson Creek Pizza 3-0
    Holiday RV 2-0
    Wild Bunch 2-1
    Low Down/Southern Oregon Pawn 2-1
    Hussey Trucking 0-2
    RS Customs: Bullets 0-2
    The Shelter 0-3
    MONDAY MEN'S B SOFTBALL
    Tim's Chips/Walking Billboards 3-0
    Wilson Equipment 2-0
    Western Eagle 2-1
    Nor-Cal 2-1
    Bang Bang Mafia 2-1
    Pacific Air 1-1
    Pyros 1-1
    Inglorious Batters 1-2
    L & W 5.0 1-2
    Beerworks/Broke 'N Draggin 1-2
    CP Racing 1-2
    Himmelman Construction, Inc. 1-2
    KOGAP Enterprises, Inc. 0-3
    MONDAY MEN'S C SOFTBALL
    Sons of Pitches 3-0
    Lithia Bump & Paint 3-0
    Adept Networks 3-0
    American Family Ins. 2-1
    Blackstone 2-1
    Eagles 2-1
    Crazy Schmit 1-2
    Airport Chevy 1-2
    Beer Thirty 1-2
    Landsharks 0-3
    McGlovin 0-3
    Life Line 0-3
    SUNDAY CO-ED B SOFTBALL
    C.P. Racing 4-0
    Ginjas Ninjas 3-1
    Buckets Bigsticks 3-1
    East Main Dental Group 2-2
    Low Down/Roxy Ann Lanes 2-2
    Poles & Holes 2-2
    LukeScottRealEstate.com 1-3
    Sis-Q Cellular 1-3
    Bulldogs 1-3
    Central Equipment 1-3
    SUNDAY CO-ED C BLUE SOFTBALL
    Thunder Bunnies 3-1
    Straight Rippin' 3-1
    Boise Brawlers 3-1
    That's What She Said 3-1
    Brotherton Pipeline 2-2
    Those Guys 1-3
    Horton Plaza 1-3
    Risky Business 0-4
    SUNDAY CO-ED C GREEN DIVISION SOFTBALL
    Misfits 4-0
    Hit & Run 3-1
    The Eagles 3-1
    Mixed Nuts 2-1
    Generations 2-1
    Rogue Pirates 1-3
    The Smovers 1-3
    Trouble Bound 0-3
    7th Inning Stretch 0-3
    SUNDAY CO-ED C RED DIVISION SOFTBALL
    Bo Knows Construction 4-0
    Jackson Creek Pizza/Broke 'n Naggin 4-0
    Super 8 3-1
    The Decrepits 3-1
    Welburn Electric 2-2
    Bandits 2-2
    Oak Tree Northwest 2-2
    B & B 1-3
    Keepin' It Real 1-3
    Skid Marks 1-3
    Balls & Chains 1-3
    Jerry's Kids 0-4
    TUESDAY CO-ED B SOFTBALL
    I'd Hit It 4-0
    Patrick O'Connor Landscaping 3-1
    Joe's Sports Bar & Grill 3-1
    Bomb Shelter 3-1
    SONSA 2-2
    Dick's Towing 2-2
    The ADFO 2-2
    Choppers 1-3
    Kelly's Carpet Cleaning 0-4
    Swingers 0-4
    TUESDAY CO-ED C SOFTBALL
    2nd GEN 4-0
    VPC Swingers 4-0
    Fusion 2-2
    Just Having Fun 1-3
    Keith Schulz Garage 1-3
    Regulators Mound Up! 0-4
    TUESDAY CO-ED C RED SOFTBALL
    Sons of Pitches 3-1
    Special Deliveries 3-1
    Diamond Debauchery 3-1
    Rogue Automotive 3-1
    Rusty's 4x4 2-1-1
    Roscoe's 1-2-1
    V.M.I. 0-4
    Dutch Rebels 0-4
    THURSDAY MEN'S C BLUE SOFTBALL
    Shockers 3-1
    Monster 3-1
    Sons of Pitches 3-1
    Dutch Mafia 3-1
    Jackson County Security 3-1
    Jackson County Tax 2-2
    Centennial Golf Club 2-2
    Who's On First 1-3
    Legionairre Army 0-4
    The Hitmen 0-4
    THURSDAY MEN'S C RED SOFTBALL
    Family Practice Group 3-1
    KSG Big Dogs 3-1
    Hunt Tractor 3-1
    Service Connected 2-1
    Advanced Truck Body 2-1
    Rockwell Tops 2-2
    Outlawz (Trophy Club) 1-2
    SOS Plumbing 0-3
    Baci's Pizza 0-4
    THURSDAY MEN'S SENIORS 45-UP SOFTBALL
    The Rogues 4-0
    Nitros 3-1
    The Leftovers 2-2
    S.O. Legends 1-3
    Medford Lightning 0-4
    TUESDAY MEN'S B SOFTBALL
    The Pirates 3-0
    Bear Creek Lock 3-0
    Motorcycle Superstore 2-1
    Bangers 2-2
    BB 2-2
    El Conquistadors 0-3
    JTD Trucking 0-4
    WEDNESDAY CO-ED B/C SOFTBALL
    Maximum Sports 3-0
    Never Has Beens 2-1
    Salon Chic 2-1
    Fred Meyer 1-2
    Economy Storage 0-4
    WEDNESDAY WOMEN'S B/C SOFTBALL
    Ball Busters 3-0
    The Other Team 3-0
    Outlaws 2-1
    Optimism 2-1
    Bo Knows Construction 2-2
    Tim's Chips/Lady Billboards 0-4
    The Peach Pit 0-4
    WEDNESDAY COED 11-ON-11 SOCCER
    Shin Kickers 5-0-1
    Guru Inc. 4-1-1
    Panthers 3-1-2
    Baci's 2-2-2
    Xterminators 3-3
    Rush 0-5-1
    Correcaminos FC 0-5-1
    MONDAY CO-ED 35-UP 7-7 SOCCER
    Fuego Viejo 5-1
    FC 1970 5-2
    The Yellow Team 4-2
    The Reds 2-5
    Kickin' It Old Skool 0-6
    THURSDAY WOMEN'S 11-ON-11 SOCCER
    Lightning 6-1-1
    BH 5-1-1
    Comets 3-3-1
    The Bumble Bees 1-4-2
    Shin Kickers 0-6-1
    TUESDAY MEN'S 11-ON-11 SOCCER
    Club Uruapan 6-0-1
    Naranja Mechanica 5-0-2
    Darex 3-3-1
    BYU Cougars 3-3-1
    Zeros 1-6-0
    Torns 0-6-1
    FRIDAY MEN'S FUTSAL
    Club Uruapan 6-0-1
    The Mix 4-1-2
    5rMadrid 4-3-1
    The Avengers 3-3-1
    Santos Revamped 3-3-1
    Team Nasty 1-4-2
    Shane's Kickers 0-7
    MONDAY SAND CO-ED A VOLLEYBALL
    Balls O' Sand 31-5
    Sand Blasters 30-6
    Sand Stars 22-14
    Blesse Team 16-20
    Sideout 16-20
    Don't Know 13-23
    Team Chance 10-26
    Goenawan 6-30
    THURSDAY INDOOR CO-ED C VOLLEYBALL
    Chicano Bulls 39-1
    Spikers 29-11
    Armstrong Servers 18-22
    What Happened 16-24
    The Unknowns 12-28
    Court Jesters 6-34
    WEDNESDAY SAND CO-ED B VOLLEYBALL
    Off in the Woods 39-1
    The Cruzers 19-21
    Crayon 17-22-1
    Addicted to Sets 17-23
    The Oneders 15-24-1
    In and Outlaws 8-32
    WEDNESDAY SAND CO-ED C VOLLEYBALL
    Sand Sharks 28-12
    Unknown 25-15
    Ashland Amigos 19-21
    Serve Aces 17-23
    Bump, Set, Win 17-23
    Salty Dogs 12-28
    Football
    Pop Warner
    Through Sept. 9
    JUNIOR PEE WEE (GRADE 4)
    W L
    Phoenix Talent Patriots 1 0
    Upper Rogue Blue Eagles 1 0
    Grants Pass Cowboys 1 0
    Medford White Tornado 0 1
    Central Point White Comets 0 1
    Ashland Grizzlies 0 1
    Medford Black Panthers 0 0
    PEE WEE (GRADE 5)
    W L
    Medford Red Tornado 1 0
    Medford Panthers 1 0
    Central Point Black Comets 1 0
    Medford White Tornado 1 0
    Phoenix Talent Patriots 0 1
    Grants Pass Cavemen 0 1
    Rogue River Warriors 0 1
    Upper Rogue Blue Eagles 0 1
    JUNIOR MIDGET (GRADE 6)
    W L
    Medford Panthers 1 0
    Medford White Raiders 1 0
    Central Point Black Comets 1 0
    Grants Pass Chargers 1 0
    Rogue River Chiefs 0 0
    Phoenix Talent Patriots 0 1
    Ashland Grizzlies 0 1
    Upper Rogue Blue Eagles 0 1
    Grants Pass Titans 0 1
    Golf
    Holes-in-One
    Barb Pinkham, Rogue Valley Country Club, No. 9, 6-iron, Aug. 31. Witnessed by Deb Cordell, Deb Stuart, Sue Hunter.
    Arn Wihtol, Rogue Valley Country Club, No. 4, 8-iron, Aug. 31. Witnesse by John Kruesl, Tom Hamlin, Harvey Myers.
    Dan Westbrook, Rogue Valley Country Club, No. 11, 8-iron, Aug. 31. Witnessed by Kevin Jones, Brent Barr, Gary Klouda.
    Stewart Meadows GC
    Lady Niner Results
    Field Scores Only Format
    Sept. 4
    FLIGHT A — 1 (tie), Wanda Jones, Joan Peek; 3, Lou Fisk; 4 (tie), Sheila Anderson, Joani Bristol, Donna Clement.
    FLIGHT B — 1 (tie), Teri McFall, Gladys Daugherty; 3 (tie), Durfee Bedsole, Chris Hill; 5 (tie), Candy Wright, Gladys Daugherty.
    K.P. — Linda Forrette.
    LTGA Tournament
    Throw Out Two Format
    Sept. 5
    FIRST FLIGHT
    GROSS — 1, Sandy Hills, 30; Nancy Gish, 33.
    NET — 1, Doreen Echols, 18; 2, Becky Eilenberger, 20.
    SECOND FLIGHT
    GROSS — 1, Sue Garred, 36; 2, Gwen Quimby, 36; 3, Shelley Haught, 38.
    NET — 1, Lisa Montellano, 19; 2, Gail Fischer, 19.
    THIRD FLIGHT
    GROSS — 1, De Rider, 39; 2, Patti Hills, 41; 3, Judy Brown, 42.
    NET — 1, Cheryl Fox, 19; 2, Ree Ayres, 21.
    LONG DRIVE — Sandy Hills, Shelley Haught, Judy Brown.
    K.P. — Belinda Robbins, Sue Garred.
    PUTTS — 1 (tie), Doreen Echols, Nancy Gish-13; 3, Shelley Haught, 16; 4, De Rider, 14.
    Men's Club
    Individual Stroke Play Format
    Sept. 8
    GROSS — 1, Guerin Fischer, 70; 2, John Robinson, 74; 3, Eric Engelbach, 76; 4, Kevin Locken, 77; 5 (tie), Tony Kell, Ken Gentry, 79; 7, Arn Wihtol, 81; 8, Herb Burrow, 82.
    NET — 1, Norm Renner, 61; 2 (tie), Doug Cannon, Bruce Irwin, 62; 4, Jerry Niedermyer, 65; 5 (tie), Chuck Henke, John DeMamby, Seth Herbert, 66; 8, Tony Skinner, 67.
    K.P. — No. 5, Tony Kell. No. 7, Seth Herbert.
    Quail Point GC
    Senior Men's Club
    Medal Play Tournament
    Sept. 5
    WHITE TEE — 1, Don Bolles, 29; 2, Jerry Todd, 33; 3, Bob Plattner, 34; 4, Ernie Huenemeyer, 34; 5, Bill Johnson, 35.
    FEWEST PUTTS — 1, Dick Henselman, 14;
    GOLD TEE — 1, Stan Luther, 28; 2, Tom Chambers, 28; 3, Ed Ward, 31; 4, Andy Nairne, 33; 5, Dick Henselman, 33.
    FEWEST PUTTS — 1, Bill Carhart, 13.
    Men's Club
    Club Championship
    Sept. 9-10
    CLUB CHAMPION — D.L. Richardson.
    GROSS — 1, D.L. Richardson, 145; 2, Ben Allman 146; 3, Tony Ramsey, 162.
    NET — 1, Glenn Ringe, 122; 2, Steve Robertson, 131; 3, Rod Pope, 146.
    Bear Creek GC
    Men's Club
    Sept. 3
    FLIGHT A
    GROSS — 1, James Scott, 33.
    NET — 1, Chris Kenealey, 28; 2, Mike Denny, 29; 3, Andy Pace, 30.
    FLIGHT B
    GROSS — 1, Jack Easley, 38.
    NET — John Schmidt, 24; 2, Bob Jones, 27; 3, Dennis Jones, 31.
    Wednesday Twilight Tournament
    CHAMPION — 1, Teendrivermonitoring.com.
    LONG DRIVE — Sean Byrne.
    K.P. — No. 1, Steve Funkhouser. No. 5, Eric Rand. No. 7, T.J. Winningham.
    Eagle Point GC
    Senior Tuesday
    Four-Man Drop Back Scramble Format
    Sept. 4
    FLIGHT A
    GROSS — 1, Mike Curtis, Matt Pinder, Sixto Rodriguez, 64; 2, Buddy Grove, Don Sever, Rick Young, Dan Johnson, 64.
    NET — 1, Dick Brekke, Al Vogel, Mike Fyre, Craig Barbieri, 57.4; 2, Stan Smith, Bud Lefever, Dave Gardner, Wayne Schumacher, 58.9.
    FLIGHT B
    GROSS — 1, Kevin Williams, Gary Warner, Jim Zentgraf, Jim Clark, 68; 2, Joe Saladino, Don Valentini, Jodie Parker, 69.
    NET — 1, Don Davis, Harold Lutes, Tony Pedersen, Keath Pearson, 55.8; 2, Fred Pearson, Don Gaeden, Gary Reed, 57.2.
    K.P. (0-12 hcp., 13-up hcp.) — No. 4, Vern Welo, Stan Mitchell. No. 6, Gordon Fish, John Ferris. No. 14, Norm Hall, Jim Connell. No. 17, Craig Batesole, Walt Russell.
    Aces of the Month
    Sept. 4
    FLIGHT A
    GROSS — 1, L. Scott, 85; 2, J. Laws, 86; 3, C. Hite, 88.
    NET — 1, Medaris, 68; 2, R. White, 69; 3, S. Ford, 76.
    FLIGHT B
    GROSS — 1, S. Brick, 96; 2, E. Payne, 97; 3, B. Naef, 98.
    NET — 1, L. Bickel, 70; 2, L. Baker, 70; 3, B. Becker, 71.
    FLIGHT C
    GROSS — 1, P. Peeters, 103; 2, J. Martin, 107; 3, L. Gage, 108.
    NET — 1, B. Harrison, 71; 2, C. Rakestraw, 71; 3, J. Tonn, 77.
    K.P. (0-25 hcp., 26-up hcp.) — No. 3, L. Dowdy, L. Gage. No. 8, D. Swain, L. Baker. No. 13, L. Scott, B. Naef. No. 15, J. Laws, K. Breithaupt.
    Four-Man Orange Ball, Three-Scramble You Pick Format
    Sept. 2
    FLIGHT A
    GROSS — 1, Howard, Skinner, Hicks, Skinner, 136; 2, Cockrum, Todd, Clayton, Rautenberg, 141.
    NET — 1, Hutchinson, Fowler, Lutes, Wells, 121; 2, Betts, Hein, Scott, Watson, 123.
    FLIGHT B
    GROSS — 1, Plume, Bennett, Sayler, Trautmen, 150; 2, Evans, Chance, Collier, Allen, 153.
    NET — 1, Vigil, Sisson, Sisson, Johnson, 119; 2, Dipple, Gmur, Thompson, Fauble, 123.5.
    FLIGHT C
    GROSS — 1, Rudey, Ireland, Bolsinga, F. Peterson, 158; 2, Hines, Gottinger, Moyer, Davies, 162.
    NET — 1, Lawson, Schanck, Gossett, Fairington, 117; 2, Bellen, Arnold, Young, Robbins, 121.
    K.P. (0-15 hcp., 16-up hcp.) — No. 3, Tucker, Hicks. No. 8, Hein, Rouland. No. 13, McLean, Robbins. No. 15, Hyden, Moyer.
    Four-Man Bridgeman Format
    Aug. 27
    FLIGHT A
    GROSS — 1, Doss, Gage, Lemmerman, Cockrum, 142; 2, Clayton, Todd, Farley, Rautenberg, 142.
    NET — 1, Betts, Hein, Halme, (Blind Draw), 128; 2, Evans, Chance, Collier, Allen, 134.
    FLIGHT B
    GROSS — 1, Smith, Fauble, Parrisotto, Perdue, 159; 2, Hutchinson, Laughlin, Wells, Fowler, 169.
    NET — 1, Foulon, Fierke, Fitzsimmons, Gergen, 131; 2, Miller, Marsango, Zaitsu, Medaris, 133.
    FLIGHT C
    GROSS — 1, Rudey, Bolsinga, Fairington, (Blind Draw), 160; 2, Hoppe, Nakamura, Davidson, Gagnon, 173.
    NET — 1, Weitman, Williams, Gmur, Thompson, 134; 2, Grove, Boyd, Milligan, Arnold, 134.
    K.P. (0-15 hcp., 16-up hcp.) — No. 3, Smith, Siedlecki. No. 8, Weitman, Hoppe. No. 13, Fairley, Hines. No. 15, Clayton, Beaber.
    Stone Ridge GC
    Timber Products Tournament
    Sept. 8
    GROSS — 1, Steve Webber, Jeremy Wolfe, Tony Mullins, Jason Higginbotham, 60; 2, John Im, Pat Daggitt, Jim Bullen, Jim Overmyer, 61; 3, Curt Haines, Roger Franklin, John Fountain, Cliff Cowley, 67.
    NET — 1, Rex Crist, Mary Crist, Regina Cockrell, Ryan Norris, 41.5; 2, Wayne Boyd, Spencer Hill, Dan Duren, Gene Squires, 41.5; 3, Derek Nelson, Jesse Case, Tom Morgan, Travis Morgan, 43.
    LONG DRIVE — No. 10, Pat Daggitt, Gena Criswell.
    ACCURACY DRIVE — No. 14, Connie Himes.
    K.P. — No. 2, Jim Overmyer, Curt Haines, Dave Arkenburg, Pat Daggitt.
    Senior Tour
    Four-Man Team Hi-Lo Format
    Sept. 5
    FLIGHT A
    GROSS — 1, Guerin Fischer, Ken Gentry, John Robinson, Arn Wihtol, 162; 2, Larry Butler, Dave Potter, Bob Kendrick, Mike Collins, 164; 3, Hal Rose, Bill Atwood, Steve Cox, Jerry Britton, 167.
    NET — 1, Bob Moore, Dave Jones, Mike Walsh, Larry Fellows, 136; 2, Don Mitchell, Dale Baker, Ron Eastgate, Steve Buttolph, 137; 3, Rod Hammer, Ed Chance, Mort Gossett, Larry Evans, 140.
    FLIGHT B
    GROSS — 1, Bill Ligon, Don Wallace, Dick Gergen, Tim Tolman, 179; 2, Jim Hagemann, Greg Wright, Jim Leroy, Leon Stupfel, 181; 3, Don Simpson, Steve Hills, John Watson, Larry Walker, 188.
    NET — 1, Bob Waldo, Paul Larson, Zane Searles, Joe Zagorski, 138; 2, Walt Russell, Pete DeGroot, Dennis Bolsinga, Bill Pierce, 139; 3, Clancy Renkoski, Paul Larson, Wayne Bennett, Jerry Krueger, 141.
    K.P. (0-15 hcp., 16-up hcp.) — No. 7, Larry Butler, Gary Reed. No. 17, Guerin Fischer, Ron Williams.
    Laurel Hill GC
    Best Ball Format
    Sept. 5
    RESULTS — 1, Bruce Fauble-Craig Dutson, 31; 2, Les McCoy-Jose Acevedo, 34; 3, Stan Swartz-John Arruda, 34.
    INDIVIDUAL GROSS — 1, Bruce Fauble, 33; 2, Jose Acevedo, 34; 3, Cary Marshall, 35.
    K.P. — No. 2, Bruce Fauble. No. 4, Lou Thompson.
    Centennial GC
    HI (100-yards In) Format
    Sept. 6
    GROSS — 1, Linda Johnson, 52; 2, Leslie Gainey, 53.
    NET — 1, Sonja Dedrick, 35.2; 2, Anne Westerman, 37.8.
    K.P. — Judy Laws, Sonja Nisson.
    Soccer
    Southern Oregon Cascade League
    Aug. 8-9
    GIRLS SISKIYOU
    ASC Fury 3, BUSC Pride 1
    GPYSC Crush 3, RV Timbers White 1
    GPYSC Crush 6, BUSC Pride 0
    RV Timbers Breakthrough 4, ASC Fury 0
    GIRLS CASCADE
    GPYSC Force 4, RSA Reign 0
    GPYSC Strikerz 4, RV Timbers Breakthrough 2
    ASC Tempest 4, BUSC Strive 1
    RSA Reign 4, BUSC Dynomite 3
    GPYSC Force 4, RV Timbers Alliance 1
    BOYS SISKIYOU
    BUSC Mogendheid 2, ASC United-Supernova 0
    RSA Vipers 4, GPYSC Arsenal 1
    RSA Strikers 4, BUSC Blitz 2
    BUSC Mogendheid 4, RV Timbers Red 2
    BOYS CASCADE
    RSA United 6, GPYSC Adrenalin 0
    ASC United 1, BUSC U-14 1
    BUSC U-14 6, GPYSC Adrenalin 2
    GPYSC Fury 2, ASC United 0
    MUFC Mutiny 4, RV Timbers United 1
Reader Reaction
      • calendar