RESULTS / STANDINGS

Bowling

Honor Roll

Bill Stubbings rolled a 300 game at Lava Lanes.

Local Highlights

At Roxy Ann Lanes

EDWARD JONES SCRATCH — Rick Imhausen III 266-280-749, Dave Wooley 229-235-258-722, Tim Burg 247-268-705, Brett Hays 247-666, Randy Cochran 258-656, Jerome Lee 236-651, Bill Weekley 224-225-649, Leighton Edge 220-633, Jared Imhausen 22-234-627, Anthony Wyatt 238-619, Cliff Kettle 612, Bryon Blocher 257-608, Brett Brickey 226-603. Games: Greg Stanfield 228, Ed Lee 226, Joe Stuart 223, Jeff Travis 222

MEN — Rick Imhausen III 235-246-255-736, Dave Wooley 280-677, Ron Seymor 226-227-220-673, Ron Seymour 257-663, Chris Waterbury 234-226-662, Mitch Babcock, 223-226-656, Keith Kruger 231-221-652, Patrick Hansen 235-221-627, Justin Snyder 236-621, Cody Linthwaite 620, Don Gregg 247-613, Bill Weekley 245-610, Erick Jackson 224-224-608, Billy Cordell 607, Justin Gunn 236-606. Games: Chris Watkins 236, Keith Newcomb 234, Troy Miles 226, Gary Raines 225, Jake Donis 223, Brett Hays 223, Tye Hamers 223, Mike Knudsen 220, Bill Weekley 220, Mike Knudsen 220

WOMEN — Peggy Marchant 232-592, Anita Thomson 217-583, Toni Williams 226-570, Patricia Ferguson 560, Teri Taylor 203-552, Shannon Armour 205-545, Judy Hanna-Bell 202-528, Anne Seymour 527, Jana Gunn 215-526, Paggy Marchant 518, Chelsey Tratz 516, Brenda Snyder 515, Linda Fair 511.

SENIORS

MEN — Bill Irwin 222-232-205-659, Rick Fowler 227-223-631, Bill Evans 223-219=-598, Chuck Raye197-248-612, Chet Faurholt 218-595, Johnny Prestage, Jr. 204-207-577, Dana Travers 203-563, Cliff Beck 185-180-547, Darwin Moore 184-183-546, Don Culver 215-540, Larry Winebrenner 194-538, Cliff Rasmussen 180-196-532, Ron Robertson 201-521, Victor Wigginton 509, Jim Irwin 504. Games: Nick Snyder 191, Larry Winebrenner 187, Paul Jacobson 185

WOMEN — Deanne Thompson 170-183-502. Games: Lucille Miller194, Lolita Browne 194

JUNIORS

LANEBENDERS — Kaleb Altman 134, Andre Moreno 122.

SPARETIMERS — William Donnelly 199-192-203-594, Collen Horan 203-539, Matthew Neiger 179, Jeremy David 162-157,Branden Boatwright 152.

At Lava Lanes

Oct. 28

MEN — Jack Cole 268-742; Chuck Hinks Jr. 289-735; Bruce Snook 245-724; Robert Gibson 258-717; Terry Nickerson 277-712; Mark Holden 248-709; Ron Norris 259-704; Adam Southard 256-695; John Rohde 262-694; Gary Hudnall 245-687; DJ Snopl 246-684; Brian Sendelbach 245-683; Jared Pruitt 258-680; Mike Rock 245-676; Darwin Moore 236-673; Jeff Pottruff 259-672; Eric Baker 278-670; Damien Rennie 248-668; Dave Nosack 235-666; Dennis Graham 233-663; Jared Pruitt 268-662; Dan Gibson 245-661; Jim Brockbank 254-659; Dan Vogt 267-657; Dan Gibson 257-653; Gene Bell 242-653; Dave Deason 247-645; Joe Stuart 259-639; Jerson Viray 249-637; Leon Fogle 249-632; Terry Christianson 236-631; Rod Ruthstrom 248-624; Jeff Pruitt 247-624; Jeff Matheny 223-611; Bob Blackwell 222-606; Brady Rennick 261; Mark Bell 256; Ed Baker 246; Johnny Prestage Jr. 242; David McFall 242; Jason Bell 236; Brian Davidson 235; John Fisher 235; Kim Caster 233; Frankie Rutigliano 233; Andrew Wilson 232; Jeff Keyser 230; Dave Harder 228; Larry Rose 227; Dan Zallar 226; Kevin Valiquette 225; Larry James 224; Rich Calhoun 224; Richard Tobin 224; Jeff Hall 224; Dale Staniforth 224; Billy Hendry 221; George Daves 221; Ron Dixon 217; Doug Ross 215; Bob Glaesemann 215; Jomer Viray 215; Bob Christianson 214; Jason Skeeters 214; Bob McQueen 214; Jerry Agee 214; Rich Warner 213; Larry Rose 213; Paul Kangas 213; Rich Nave 210; John Counts 209; Bill Gibson 208; Jerry Richardson 207; Mel Haghan 204; Chris Maynard 204; Aaron Horton 203; Ollie Fernendez 203; Curt Sather 202; Phil Clouse 200; Duke Snyder 200; Mike Nichols 200; Ken Drake 191; Anthony Ulloa 191; Gene Lounder 190; Roy Eyman 189; Gary Graham 184; Jerry Furlano 176; Joe Deaver 176; Cody Goff 172; Gabriel Labarca 157.

WOMEN — Heather McKenzie 268-674; Christy Helstowski 232-609; Billie Christianson 223-602; Shannon Fisher 225-597; Debbie Gibson 236; Whitney James 234; Barb Henderson 234; Jodie Keyser 222; Niki Goff 221; Jaime Baker 217; Sheila Anderson 212; Debbie Gibson 204; Janet Prince 201; Kelly Streich 193; Annette Driskell 188; LeRae Milburn 188; Patty Kirk 185; Jan Nosack 183; Pat Fumasi 182; Kim Fischer 182; Tamera Heaton 179; Theresa Vinyard 179; Pat Whaley 178; Dianna Sather 178; Margaret Lynch 177; Louise Lafon 177; Vanessa Swing 175; Cecile Roesler 173; Sandi Nickerson 171; Lillie Gibson 171; Eileen Woodard 167; Bobbie Holden 165; Nicole Labarca 163; Pam Worth 160; Kassie Snoke 158; Teresa Prestage 156; Lindsey Phillips 155; MaryJane Thumstrom 153; Dawn Swanson 153; Cheryl Cordova 152; Nikki Payton 148; Bonnie Hamlett 146;

SENIORS

MEN — Bill Irwin 278-792; Chuck Eilenberger 253-705; Chuck Eilenberger 245-663; Bruce Snook 246-654; Bruce Snook 244-639; Darrell Blore 225-627; Neal Roberts 221-624; Al Hartwell 253-616; Dennis Lindquist 225-612; Chuck Honeycutt 223-610; Darrell Cordonier 243; Reese Walker 236; Lee Evans 233; Roger Vanbuskirk 231; Phil Clouse 227; Cleon Botsford 220; Ross burd 220; Dale Simmons 219; Darwin Moore 214; Randy Pace 213; Dennis Lindquist 213; Roger Vanbuskirk 208; Terry Nickerson 204; Duane McLean 203; Ken Myres 201; Lynn Caughey 201; Donald Mott 201; Art Ball 200; Chet Faurholt 198; Digger Pettit 198; John Counts 196; Bill Maxwell Jr. 195; Harry LeVine 191; David Gray 191; Clay Winkler 190; Bernie Haas 190; John Hoffman 188; Marty Barrows 181; Mel Rennick 179; Ward Bebb 178; Russell Matzkanin 171; Carl Grayson 167; Mel Rennick 167; Frank Medina 160.

WOMEN — Joan Grimes 224-647; Joan Grimes 241-645; Karen Eilenberger 242; Linn Chandler-Goode 226; Dody Talbott 213; Shannon Fisher 212; Betty Havira 211; Thelma Glass 208; Thelma Glass 205; Verlene Kenaston 201; Verlene Kenaston 200; Terry Rosenberger 198; Janet Crandall 190; Gladys Daugherty 190; Jan Chambers 188; Marjo Vaughn 185; Annie Grayson 183; June Podesta 182; Ginger Allen 178; Jim Hanley 176; Sue Simmons 172; Fran Laird 171; Olga Johnson 171; Evelyn Lawson 170; Rita Matthias 169; Bev Schultz 167; Alberta Rankin 167; Dot Lindfors 166; Lois Counts 164: Bev Barrows 155; Lois Voss 151; Lainie Hansen 151; Edna Hartwell 145; Shirley Cox 145.

SPECIAL OLYMPICS

BOYS — Eric Jackson 193; Mitch Babcock 151; Jason Papendick 147; Daniel Watson 138; Fred Meddock 136; Logan Christy 133; Jason LaMere 123; Steve Fiene 123; Robert Cliff 119; Matt Sommerfeld 114; Kenny Putnam 111; Greg Barker 105; Jonathon Carroll 104; Matt Estes 104; Ethan Smerdon 86.

GIRLS — Tammy Clifford 162; Christine Meek 151; Roxanne Allen 146; Julie Watson 122; Janine Croucher 119; Julieanne Taylor 115; Cosette Greenman 112; Joyce Artoff 105; Jeanine Sterrett 103; Shea Nault 103; Kathleen Sitton 97; Dorothy Carper 96; Gail Price 88; Amanda Rodgers 84.

LAVA LANES MATCH CLUB (vs. High Sierra at Reno, Nev.)

Oct. 26

MEN — Gary Hudnall 258-709; Duane McLean 257-644; Bruce Snook 279-622; Jim Hanley 215.

Oct. 27

MEN — Bruce Snook 258-709; Duane McLean 224-610; Leon Fogle 228; Gary Hudnall 225; Clovis Glass 213; Jim Guches 205.

City League

Medford Parks & Recreation

Through Oct. 27

THURSDAY SENIOR SOFTBALL

Rogues 7-0-1

Farmer's Insurance - Keith Skinner Agency 5-3

Medford Lightning (AA) 4-3-1

Bear Creek Lock & Safe 4-4

Vortex 3-4-1

S.O. Storm (AA) 2-6

CP Racing 1-6-1

THURSDAY MEN'S C RED SOFTBALL

Beerworks 5-0

BB 5-0

KSD Big Dogs 4-1

Cyber Center 4-2

Monster X Tour.com 2-3

Foul Play 2-4

Sinister 1-4

Advanced Truck Body & Equipment Co. 1-4

Landsharks 0-6


THURSDAY MEN'S C BLUE SOFTBALL

Grab Some Buds 6-0

Rogue Co-Op 5-1

Broke N' Draggin' 5-1

Longshots 4-2

Signature Healthcare 3-3

Lights Out 3-3

Sons of Pitches 2-4

Ascentron Short Circuits 1-5

Heavy Hitterz 1-5

Highway Products 0-6

SUNDAY CO-ED C RED SOFTBALL

Welburn Electric 7-0

East Main Dental Center 5-2

Bo Knows Construction 4-2-1

Team Mo 4-3

Oak Tree Papaya Pokers 4-3

Sisters and Misters 3-3-1

Gamerocity 3-4

Balls and Chains 2-5

The Decrepits 1-6

Twin Creeks 0-5-2

SUNDAY CO-ED C GREEN SOFTBALL

Elemenators 7-0

Balls Deep 6-1

Bandits 5-2

Miss Matched 4-3

The Pirates 3-4

Those Guys 2-5

Troublebound 1-6

7th Inning Stretch 0-7

SUNDAY CO-ED C BLUE SOFTBALL

Rex's Wreckreators 6-1

Brotherton Pipeline 6-1

Family Ties 5-2

Mound Hounds 5-2

Hit and Run 5-2

Boise Brawlers 3-4

Jackson County Security 3-4

Bad Company 2-5

B & B 0-7

Let 'Er Rip Tater Chip 0-7

SUNDAY CO-ED B SOFTBALL

America's Nightmare 6-1

Buckets Bigsticks 3-4

Wolf Pack 3-4

CP Racing 2-5

MONDAY MEN'S B RED SOFTBALL

Cook's Security 7-0

Sons of Pitches 5-2


Tim's Chips Walking Billboards 5-2

Pacific Air 4-2-1

Bear Creek Lock & Safe 3-4

L & W 5.0 Taxi 2-5

Bang Bang Mafia 2-5

Dutch Mafia 2-6

Pyros 1-5-1

MONDAY MEN'S B BLUE SOFTBALL

Wild Bunch 7-0

G Spot Moonshiners 7-0

Capturing Essence Photography 5-2

Outlawz 5-2

Crater Lake Ford 5-2

Airport Chevy 4-3

Elite Contracting 4-4

Hooligans 3-4

Centennial Golf Course 1-6

Go Kart Hero 1-6

Ashland Athletics 1-6

Bandits 0-8

MONDAY MEN'S A SOFTBALL

Holiday RV 6-2

Hussey Shelter 6-2

Oil Stop 4-4

Super 8 3-5

Jackson Creek Pizza 1-7

WEDNESDAY WOMEN'S HYBRID SOFTBALL

The Minions 5-1

Bo Knows Construction 5-1

Outlaws 4-2

Rogue Valley Physicians 3-3

Stitchin' Post 1-5

The Tenacious G's 0-6

WEDNESDAY MEN'S C SOFTBALL

Advantage Tire 6-0

Stewart Media Sluggers 5-1

Service Connected 4-2

Balls Deep 4-2

Adept Networks 2-4

Crazy Schmidt 1-4-1

Pacific Crest Transformers 1-5

Rusty's 4x4 0-5-1

TUESDAY MEN'S B/CHURCH HYBRID SOFTBALL

Steve Himmelman Construction (B) 5-1

Gamerocity 3-3

SDA/State Farm 3-3

Steelhead Finance (B) 1-5

TUESDAY CO-ED C RED SOFTBALL

Fusion 6-0

Bob Thomas Automotive Bombers 4-2


Keith Schultz Garage 3-3

VMI 3-3

Jackson Creek Pizza/Broke N' Naggin 3-3

Rogue Automotive 2-4

Sons of Pitches 2-4

That's What She Said 1-5

TUESDAY CO-ED C BLUE SOFTBALL

RAC Drywall 5-1

Goodwine 4-2

Ball Busters 4-2

Tropic Air 4-2

The Big Hitters 3-3

Nelson's Brake and Alignment 2-4

Regulators 2-4

Ascentron Short Circuits 0-6

TUESDAY CO-ED B SOFTBALL

Patrick O'Connor Landscaping 7-0

Dick's Towing 5-3

Marty Bandfield Trucking 4-2

Torres Motors 2-5

Dutch Rebels 0-8

WOMEN'S A VOLLEYBALL

Girls Night Out 8-0

I'd Hit That 5-2

Be Happy 3-5

Dragon Flies 2-6

The Licorice Whips 1-6

COED B MAJOR VOLLEYBALL

Nancy Sash 9-1

Below C Level 8-2

Set to Kill 6-4

Off in the Woods 5-5

The Shankers 2-8

Serve-ivors 0-10

COED C MAJOR VOLLEYBALL

Rogue Valley Crossfit 12-0

I'd Hit That 8-4

The Cruzers 7-5

Bella Servers 6-6

Ashland Amigos 2-10

Safe Sets 1-11

COED C VOLLEYBALL

Too School for Cool 10-2

Joy of Sets 8-4

Raider Nation 7-5

Scooby Snax 5-7

Serve Aces 5-7

Hit Happens 1-11

TUESDAY MEN'S 7 vs. 7 SOCCER

Medford United 3-0


Wolfpack 2-1

Rapids 1-2

Arsenal 0-3

WEDNESDAY CO-ED 11 vs. 11 SOCCER

Darex, LLC 4-0-1

Naranja Mechanica 3-1-1

Rogues 3-2

Rogue Riders 3-2

Madrid 1-4

Baci's 0-5

THURSDAY WOMEN'S 7 vs. 7 SOCCER

Lightning 5-0

Orange Crush 3-1-1

Comets 1-1-2

Bees 1-2-1

Shooting Stars 1-2-1

Astros 0-2-2

Shin Kickers 0-3-1

COED 7 vs. 7 SOCCER

Fuego Viejo 5-0

The Other Team 3-1-1

FC 1970 3-2

FC International 2-2-1

The Rogues 2-3

TFC Green 2-3

Arsenal 1-4

Ponderosa FC 1-4

SATURDAY COED FUTSAL

Ballas 2-0

The Rogues 1-0

Vipers 1-1

Samba 0-2

Meijas 0-1

MEN'S RECREATIONAL BASKETBALL

Andrew Burgess County Financial 4-0

Sherm's Thunderbird Market 3-1

We Are Orange 3-1

Wolfpack 3-1

Pacific Coast Contracting 2-1

Short Bus All-Stars 1-2

Old School 0-3

Clutch World/Savage Shooters 0-3

Jackson County Treatment Court 0-4

COED KICKBALL

Balls Deep 3-0

Grow a Pear 3-0

The Tipsy Gypsies 3-1

Slim Kickins 2-1

Sophie's Team 2-2

Kickin' Pitches 2-2


Public Enemas 1-2

Spartans 0-4

Ball Kickers 0-4

Football

Rogue Valley Pop Warner Championships

Playoff Schedule

Nov. 3

At Spiegelberg Stadium

4TH GRADE JR. PEE WEE

Medford Renegades vs. Central Point Comets, 11:30 a.m.

5TH GRADE PEE WEE

Medford Panthers vs. Central Point Comets, 2 p.m.

6TH GRADE JR. MIDGET

Central Point Comets vs. Medford Panthers, 4:30 p.m.

Golf

Hole-in-One

Stacey Maupin, Laurel Hill Golf Course, No. 4, 110 yards, 9-iron, Oct. 26. Witnessed by Chuck Schwarz.

U

Thomas Avalon, Rogue Valley Country Club, No. 4, 8-iron, Oct. 13. Witnessed by Gary Bonner and David Card.

U

Bob Dalton, Bear Creek Golf Course, No. 5, 97 yards, 9-iron, Oct. 24. Dalton's third ace was witnessed by playing partner Warren Smith.

Quail Point GC

Senior Men's Club

Two-Best Ball Format

Oct. 23

RESULTS — 1, Stan Luther, Tom Chambers, Doug Philips, Don Bolles, 55; 2, Gene Ritter, Bill Johnson, John Gerling, Bob Rosendahl, 60; 3, Larry Shirk, Jack Hafner, Earl Norgard, Don Ogren, 61.

K.P. — No. 4, Bob Rosendahl

Ladies Club's Mutt & Jeff Tournament

Oct. 24

FLIGHT A — 1, Becky Hyde, 21; 2, Kathy Nabozny, 23

FLIGHT B — 1, Elizabeth Blue, 25; 2, Elaine Wells, 27.

FLIGHT C — 1, Polly Holland, 16; 2, Vera Alexander, 21.

FEWEST PUTTS — 1, Barbara Sturtevant, 14.

Centennial GC

Senior Tuesday

Two-Man Super Drive (Best Ball) Format

Oct. 22

FLIGHT A

GROSS — 1, Mike Curtis-Tim Rouhier, 66; 2, Rich Larsen-Denny Sweet, 68; 3, Willy Reed-Dick Pruitt, 69.

NET — 1, Mark Weiss-Ben Arechiga, 55; 2, Rod Reid-Dave Stiemert, 56; 3, Chuck Fowler-Jerry Johnson, 59.

FLIGHT B

GROSS — 1, Bill Hymas-Russ McBride, 68; 2, Bruce Fauble-Wayne Tait, 70; 3, Ray Takaroff-Kent McLoughlin, 71.

NET — 1, Duane Nelson-Mike Meiring, 54; 2, Ron Primasing-Ray Smith, 54; 3, Bob Lent-Dana Travers, 57.

FLIGHT C

GROSS — 1, Bob Eastman-Greg Boehland, 75; 2, Frank Thornquest-Troy Brown, 76; 3, Jim Connell-Mike Walsh, 76.

NET — 1, Rod Hammer-Bruce Mortensen, 56; 2, Alan Galka-Jeff Weigant, 59; 3, Jim Graham-Mark Lewis, 60.

Rose Club

Oct. 24

GROSS — 1, Tonia Waldron, 41; 2, Georgia Vukovich, 43.

NET — 1, Judy Wallace, 29.5; 2, Linda Wade, 29.5.


K.P. — Linda Wade, Deanna St Martin.

Laurel Hill GC

Ladies Club

Most Putts Format

Oct. 21

RESULTS — 1 (tie), Maxine Bates, DeNita Buss, 27; 2, Christie L'Heureux, 25; 3, Suzanne Rotz, 24.

K.P. — No. 4, Miriam Doty.

Stewart Meadows GC

Lady Niners

Odds Format

Oct. 22

GROSS — 1, Wanda Jones; 2, Joan Peek; 3, Deanna St. Martin; 4, Sheila Anderson.

NET — 1, Linda Forrette; 2, Carol James; 3, Judy Wallace; 4, Jody Larson.

PUTT POT WINNER — Wanda Jones.

Bear Creek GC

Men's Club

Oct. 28

GROSS — 1, Brian Carr, 31; Andy Pace, 35; 3, Neil Rose, 36; 4, Waldo Hart, 38.

NET — 1, Mark Allred, 28; 2, James Pasley, 29; 3, Bill Riggert, 29; 4, Roger Bown, 31.

Eagle Point GC

Ladies Club

Individual Odd Holes

Oct. 22

FLIGHT A

GROSS — 1, L. Dowdy, 41; 2, S. Fierke, 42.

NET — 1, A. Westerman, 32; 2, K. Breithaupt, 33.

FLIGHT B

GROSS — 1, S. Brick, 42; 2, P. Peeters, 47.

NET — 1, J. Tonn, 29.5; 2, B. Naef, 35.5.

K.P. (0-25 hcp., 26-up hcp.) — No. 3, B. Naef, K. Nabozny. No. 8, S. Medaris. No. 13, K. Breithaupt, K. Nabozny. No. 15, M. Resler, P. Peeters.

Four-Man 1-2-3 Waltz Format

Oct. 21

FLIGHT A

GROSS — 1, Doss, Gage, Grove, Clayton, 147; 2, Reiter, Raymond, Berry, Highland, 151.

NET — 1, Foulon, Fierke, Grove, Fitzsimmons, 130; 2, Courtney, Tucker, Wood, Stevenson, 132.

FLIGHT B

GROSS — 1, Betts, Hein, Schmaltz, Halme, 164; 2, Overmyer, Dinwiddie, Delk, Spillman, 165.

NET — 1, Grove, Boyd, Milligan, Arnold, 135; 2, Plume, Bennett, Laqua, Trautman, 135.

FLIGHT C

GROSS — 1, Tossi, Schulenburg, McShane, Miller, 166; 2, Hutchinson, Gifford, Scott, Wells, 173.

NET — 1, Gleeson, Weber, Kerth, Holzwarth, 129; 2, Gerke, Cash, Robinson, Sayler, 137.

FLIGHT D

GROSS — 1, Rodriquez, Dippel, Williams, Weitman, 171; 2, Endicott, Moyer, Collins, Grossman, 172.

NET — 1, Wieland, Alt, Beaber, Melford, 131; 2, Brick, Cannon, Hamilton, Plannette, 132.

K.P. (0-15 hcp., 16-up hcp.) — No. 3, Todd, Rigotti. No. 8, Gage, McElmurry. No. 13, Reiter, Cook. No. 15, Fierke, Beaber.

Stone Ridge GC

Senior Tour

Two-Man Best Ball Format

Oct. 23

FLIGHT A


GROSS — 1, George Berry-Gary Highland, 69; 2, Dave Rush-John Robinson, 69; 3, Bill Albers-Stan Reiter, 70; 4, Ed Borgnino-Mark Plinneke, 72.

NET — 1, Bob Lima-Dave Mirales, 60; 2, Dave Johnson-Mike Owen, 60; 3, George Kerth-Bill Darnell, 60; 4, Chris Stark-Dave Kiersey, 61.

FLIGHT B

GROSS — 1, Bob Davidson-Tim Tolman, 74; 2, Ray Hall-Randy Moyer, 78; 3, Gary Smith-Stan Smith, 78; 4, Randy Becker-Bob Mayfield, 79.

NET — 1, Ron Eastgate-Steve Buttolph, 54; 2, Dave Jones-Dick Fisk, 59; 3, Don Mitchell-Dale Baker, 59; 4, Paul Bostic-John Codington, 59.

FLIGHT C

GROSS — 1, Joe Weber-Joe Duggan, 77; 2, Gordan Layton-Max Dalton, 78; 3, Don Gaeden-Leland McShane, 82; 4, Norm Renner-Bruce Irwin, 83.

NET — 1, John Devos-Rick Prim, 54; 2, Zane Searles-Joe Zagorski, 56; 3, Dale Bancroft-Larry McMichael, 61; 4, Wayne Bennett-Jerry Krueger, 61.

K.P. (0-15 hcp., 16-up hcp.) — No. 2, Bill Darnell, Pete DeGroot. No. 12, John Robinson, Gary Reed.


Reader Reaction
We reserve the right to remove any content at any time from this Community, including without limitation if it violates the Community Rules. We ask that you report content that you in good faith believe violates the above rules by clicking the Flag link next to the offending comment or fill out this form. New comments are only accepted for two weeks from the date of publication.
COUPON OF THE WEEK