fb pixel

Log In


Reset Password

RESULTS / STANDINGS

bowling

Local Highlights

At Roxy Ann Lanes

ROXY ANN ROTO-GRIP SCRATCH — Nick Brickey 268-258-226-752, Jary Kapus 278-245-726, Cliff Kettle 232-223-266-721, Ed Lee 236-236-244-716, Jerome Lee 268-230-699, Steve Shoemaker 247-247-697, Bill Cramer 234-243-691, Tony Korth 234-275-685, Chet Wilson 235-223-225-683, Willie Thompson 237-247-678, Bob Korth 245-667, Larry Luce 248-245-665, Neal Roberts 231-231-657, Matt King 235-645, Stan Chapman 290-642, Ryan Shook 236-637, Dan Zallar 223-617, Curtis Woolard 237-614, Crystal Patterson 225-607, Mike Champion 619, Jim Shreeve 600. Games: Don Woolard 232, Laura Harvey 226, Travis Woolard 222.

MEN — Dan Gibson 237-247-254-738, Ron Seymour 242-230-242-714, Willie Boatwright 235-223-677, Chet Wilson 228-244-674, Steve Shoemaker 236-663, Jon Corbell 230-221-663, David Ewing 231-229-662, Bill Brickey 247-661, Ray Carrigan 233-221-654, Steve Robertson 233-653, Larry Rux 258-220-648, Ron Seymour 246-640, Bill Taylor 226-233-639, Chuck Eilenberger 237-634, John Ryther 223-629, Blake McKenzie 234-622, Glen Bostrom 225-622, Mark Chatelain 261-621, Neal Roberts 234-620, Justin Gunn 232-619, Patrick Clemence 227-619, Nick Brickey 224-612, Billy Cordell 237-604, Don Dietl 622, Russ Neiger 606, Leon Fogle 601. Games: Kent Brown 236, Greg Vinyard 226, Chris Waterbury 225-234, Greg Brown 223-222, Gina Avila 223, Kurt Goff 223, Bill Weekley 223, Frankie Rutigliano 223, Jeff Matheny 223, Rick Fowler 220, Don Greenamyer 220.

WOMEN — Laura Harvey 215-278-684, Craig Long 236-658, Betty Havira 289-204-653, Joan Konopasek 235-629, Colleen Padilla 211-215-603, Heather Weston 234-221-603, Lela Larkin 204-214-602, Marilyn Wilson 205-566, Lela Larkin 213-564, Lela Larkin 205-563, Barb Henderson 211-560, Pearl Havira 214-558, Robecca Warrick 203-553, Barbara Pace 223-541, Viola Hartwell 220-539, Marion Kadin 206-537, Denice May 216-513, Nancy Lounder 538, Charlotte Bohl 531, Anne Seymour 529, Heidi Hobson 527, Lucille Miller 527, Sandy Davis 525, Sue Lingard 523, Shelley Bennett 522, Barbara Dalton 515, Diana Hanstein 515, Barbara Cota 512, Crystal Patterson 508, Teri Taylor 506, Evelyn Oden 503, Vera Eadie 501, Karen Eilenberger 501. Games: Debbie Hull 204.

SENIORS

MEN — Bob Prest 202-277-203-682, Dennis Warrender 239-225-203-667, Darwin Moore 187-211-238-636, Duane McLean 267-187-627, Neal Roberts 229-203-611, Mike Nichols 213-186-205-604, Dennis Warrender 247-189-596, Ed Hagan 222-181-190-593, Al Rossi 204-216-593, Reese Walker 224-223-585, Mark Lovelace 211-187-576, Bill Hollingsworth 211-191-567, Chet Faurholt 193-184-555, Bob Doescher 180-533, Joe Chavez 220-185-529, Robert Keaton 219-527, Robert Hutchinson 181-523, Rick Fowler 212-516, Joe Chavez 181-514, Robert Hutchinson 204-511, Cliff Rasmussen 182-182-509, Reese Walker 187-501, Jim Westensee 519, Dick Laubert 510, Gary Hamblin 500. Games: James Anderson 180.

WOMEN — Betty Havira 175-192-182-549, Viola Hartwell 187-171-488, Pat Kaylor 190-471.Games: Lucille Miller 191, Iris Curnow 175, Terri Gibler 171, Carol Coplen 170.

City League

Medford Parks & Recreation

Through Oct. 12

MEN'S RECREATIONAL BASKETBALL

Comeback Kids 1-0

Capital Associates 1-0

Get Buckets 1-0

Placeholder 8 1-0

Bad News Bears 0-1

Go Ducks! 0-1

The B Team 0-1

Jewett Jaguars 0-1

CO-ED INDOOR SOCCER

United 1-0

The Dream Team 1-0

Indoor Kings 1-0

Spider Monkeys 1-0

Huttle Up 0-1

Erickson Air Crane 0-1

Well-Heeled 0-1

Call 911 0-1

WOMEN'S INDOOR SOCCER

The Missfits 1-0

Kickin' & Grinnin' 1-0

Monarcas 0-1

Spartans 0-1

FALL MEN'S 1 PITCH

Shenanigans 13-3

HEA Engineering 11-5

Broke n' Draggin' 9-7

Pipe Layers 5-10-1

JEV Construction 5-10-1

Harry & David 4-12

FALL MEN'S A SOFTBALL

Holiday RV 7-0

Cynthia Naumes/Red Robin Mean Machines 6-1

Rogues 2-5

Average Joes 2-5

EZE Trucking 2-5

Drinkin' Devils 2-5

FALL MEN'S B MAJOR

Southern Oregon Impact 7-0

Mike Hussey Trucking 6-1

Shenanigans 4-3

Lo Cal Customs 4-3

The Islanders 3-4

HEA Engineering 2-5

Trophy Club 2-5

Acme Hit Squad 0-7

FALL MEN'S B NATIONAL

Bob Harshman Trucking 5-1

Low Down 5-1

Nor Cal 5-2

All Weather Wood 4-3

Some Guys 4-3

Brothers In Christ 3-4

Cascade Fire 1-6

American Hardwood Floors and More 0-7

FALL MEN'S C NATIONAL

Rick Stevens Painting 8-0

Puffs Smoke Shop 7-1

SOS Plumbing 4-3-1

The No Shows 4-4

Rogue Automotive/Just in Time 3-5

Revival 2-5-1

Outlaws 2-6

Bat Busters 1-7

FALL MEN'S A AMERICAN

Red Robin 4-3

Dalton Gang 5-2

Legacy Woodworking 5-2

Lifeline 4-3

Untouchables 4-3

Black Rock Coffee 4-3

Olive Garden 2-5

Sentinels 0-7

FALL MEN'S C AMERICAN

Appliance Depot Jager Bombers 6-2

Hunt Tractor 6-2

The Bandits 5-3

West Coast Collision 5-3

KOGAP Enterprises 4-4

Bangers 3-5

KSD Big Dogs 2-6

Rick D's Team 1-7

FALL MEN'S C ROGUE

Low Down 1-0

Bob Harshman Trucking 1-0

Peterson Cats 7-1

Motorcycle Superstore 7-1

67 MTB 5-3

Auto Sales Comets 3-5

Old Farm House 2-5-1

The Blazers 2-5-1

Oregon Gents 2-6

Pacific Tool & Gauge 2-6

FALL WEEKDAY CO-ED C AMERICAN

Diamondslayers 8-0

Ledford Construction 6-1

Cyber Center 6-2

Scorpions 5-3

McGinnis Team 4-4

Outlaws 3-5

Blue Steel 2-5

The Fliers 2-5-1

Bruddah Joe's Hawaiian Plate Lunch 1-6

Rusty's 4x4 0-6-1

FALL WEEKDAY CO-ED C NATIONAL

Screwballs/Absolute Water 8-0

Horton Plaza 7-1

Mann Team 5-3

Angels 3-5

Warren Buffet's 3-5

Sorccerers 3-5

Pooper Scoopers 2-6

Amy's Kitchen 1-7

FALL WEEKDAY CO-ED A/B SOFTBALL

Joes Sports Bar 7-1

Mike Hussey Trucking 6-1-1

KSD Big Dogs 6-2

Accu-Temp 4-4

All Timers 4-4

Umpqua Bank 1-5-2

MNSC Pyro Cats 1-5-2

Southern Oregon Brewing 1-7

football

Rogue Valley Pop Warner

Week 5

Through Oct 17

PEE WEE STANDINGS

Medford Red Raiders 5-0

Upper Rogue White Eagles 4-0

Grants Pass Blue Cavemen 4-1

Central Point Black Comets 4-1

Medford Saints 2-2

Medford Cowboys 2-2

Ashland Grizzlies 2-3

Rogue River Chiefs 1-3

Phoenix/Talent Patriots 1-4

Grants Pass White Cavemen 0-4

Central Point Silver Comets 0-5

JUNIOR PEE WEE STANDINGS

Ashland Bears 5-0

Medford Black Raiders 4-0

Medford White Raiders 4-0

Upper Rogue Blue Eagles 4-1

Grants Pass Blue Cavemen 4-1

Upper Rogue White Eagles 2-2

Medford/Jacksonville Jaguars 2-3

Central Point Orange Comets 2-3

Central Point Silver Comets 1-3

Phoenix/Talent Patriots 1-3

Grants Pass White Cavemen 0-3

Central Point White Comets 0-4

Medford Cowboys 0-5

golf

Bear Creek GC

Sept. 28-Oct. 6

FLIGHT A

NET — 1, John Spencer, 28; 2, Brian Carr, 30; 3, Bob Storm, 31.

GROSS — 1, Mike Edmondson, 35.

FLIGHT B

NET — 1, Bill Riggert, 27; 2, Tom Tams, 29; 3, Bill Elliott, 34.

GROSS — 1, Mike Haflich Sr., 35.

FEWEST PUTTS — 1, Mike Haflich Sr., Bob Storm, James Scott, Andy Pace, 14.

Stone Ridge GC

Senior Tour

Four-man Red, White and Blue — Two Best

Oct. 7

FLIGHT A

GROSS — 1, Jim Bullen, Jim Overmyer, John Robinson, Roger Courtney, 133; 2, Mike Morrison, Rick Olney, Rick Stinchcomb, Ray Foulon, 141; 3, Guerin Fischer, Bob Kendrick, Arn Wihtol, Rob Robbins, 148.

NET — 1, Gordy Carrigan, Bob Blackford, Rod Rumrey, Nick Karrick, 115; 2, Bob Johnson, Randy Moyer, Dave Sayler, Rod Reid, 17; 3, Greg Wright, Jim Hagemann, Leon Stupfel, Mike Westfall, 119.

FLIGHT B

GROSS — 1, Bob Farrington, Mort Gossett, Paul Bostic, Rich Pedratta, 153; 2, Fred Pearson, Larry McPheeters, Don Gaeden, 156; 3, Don Simpson, Gary Highland, Steve Hills, Larry Walker, 157.

NET — 1, Harold Mobley, Ted Bibler, Troy Reynolds, John Archer, 115; 2, Milt Savage, Lou Peters, Mike Walsh, Lee Hopkins, 118; 3, Steve Cox, Jerry Britton, Dennis Gerke, Vern Moreland, 123.

FLIGHT C

GROSS — 1, Walt Russell, Pete Degroot, Neil Barnes, Harold Ross, 160; 2, Rod Hammer, Bill Morse, Dave Morris, Monty Izatt, 160; 3, Ron Pearson, Pete Arnold, Ray Hall, Paul Larson, 171.

NET — 1, Ray Keasler, Paul Reynolds, Dan Contento, Ralph Sauerwald, 114; 2, Bob Waldo, Harry Theakston, Joe Zagorski, Zane Searles, 123; 3, Ed Farrar, Scot Farrar, John McKinney, Greg Myer, 123.

K.P. — No. 2, 0-15 hcp., Ray Foulon; 16-up hcp., Harold Mobley. No. 12, 0-15 hcp., Roger Courtney; 16-up hcp., Ken Wilson.

Eagle Point GC

1-2-3 Waltz

Oct. 12

FLIGHT A

GROSS — 1, B. Doss, B. Lem`merman, R. Stinchcomb, C. Gage, 148; 2, R. Rautenburg, J. Anderson, C. Todd, S. Howard.

NET — 1, J. Tucker, R. Courtney, J. Robinson, G. Stevenson, 131; 2, D. Weitman, D. Allen, L. Ryerson, S. Smith, 133.

FLIGHT B

GROSS — 1, G. Dipple, L. Thompson, W. Tait, M. Rodriguez, 158; 2, J. Miller, M. White, B. Moore, B. Farrington, 163.

NET — 1, J. Delk, A. Roberts, L. Schmaltz, P. Peeters, 129; 2, E. Wood, P. Cash, S. Douglas, J. Oleksow, 131.

FLIGHT C

GROSS — 1, K. McLaughlin, B. Hilton, T. Brown, K. Ratcliff, 166; 2, D. Grove, T. Boyd, M. Milligan, R. McElmurry, 171.

NET — 1, J. Melford, G. Hoppe, H. Ross, T. Nakamura, 126; 2, J. Vigil, B. Sickler, L. Siedlecki, R. Lisee, 135.

K.P. — No. 3, 0-15 hcp., G. Stevenson; 16-up hcp., T. Boyd. No. 8, 0-15 hcp., D. Nabozny; 16-up hcp., H. Ross. No. 13, 0-15 hcp., B. Doss; 16-up hcp., J. Oleksow. No. 15, 0-15 hcp., K. Ratcliff; 16-up hcp., L. Ryerson.

Centennial GC

OB Sports National Team Championships

QUALIFIERS

GROSS — 1, Glen Clark, 69; 2, Ted Atkins, 71; 3, Mark Wilson, 72.

NET — 1, Doug Rowe, 67; 2, Dick Brekke, 70; 3, Derek Zwagerman, 71; 4, Steve Lovich, 71.

karting

Slick Kart Track & Arcade

Alcohol Powered Mini-Sprints

Oct. 8

MAIN EVENT — 1, Steve McMillen; 2, John Duffie; 3, Barry Engle.

TROPHY DASH WINNER — 1, Curt Ballard.

running

Stagecoach Run

Oct, 10

MALES

(Finish, Last Name, First Name, Age, Time)

5K RESULTS — 1, Johnson, David, 15, 17:24; 2, Ragsdale, Todd, 40, 18:00; 3, Silva, Julio, 16, 18:05; 4, Jacobson, Tate, 15, 18:14; 5, Redtfeldt, Chris, 36, 18:47; 6, Davis, Mike, 50, 19:04; 7, Bruner, Mike, 25, 19:19; 8, Griffin, Joe, 49, 19:24; 9, Sutton, John, 15, 19:25; 10, Sotos, Michael, 34, 19:27;

11, Pryor, Karl, 45, 19:39; 12, Naversen, Doug, 61, 19:40; 13, Park, Tyler, 17, 19:43; 14, Bowdoin, David, 30,19:43; 15, Holland, Michael, 61, 19:56; 16, Theiring, Jon, 35, 19:57; 17, Brooks, Nick, 16, 20:08; 18, Hodge, Charles, 58, 20:23; 19, Farr, Leonard, 45, 20:29; 20, Bogart, Keven, 37, 20:33;

21, Gutches, Chad, 31, 20:39; 22, Wade, Dylan, 16, 20:40; 23, Oursler, Will, 16, 20:42; 24, Whiteley, Chuck, 52, 20:53; 25, Alonzo, Ron, 60, 21:01; 26, Todak, Philip, 13, 21:32; 27, Aguilar, Marvin, 30, 21:35; 28, DeLine, Bruce, 55, 21:41; 29, Oliveri, Eric, 14, 21:49; 30, Thorsen, Chris, 47, 21:54;

31, Curtis, Rory, 44, 22:08; 32, Casebier, Justin, 13, 22:43; 33, Reid, Bruce, 48, 22:46; 34, Budziszewski, Joseph, 50, 23:10; 35, Ali, Shahid, 24, 23:11; 36, Croy, Wyatt, 12, 23:32; 37, Morley, Matthew, 16, 24:25; 38, Danylak, Mike, 18, 24:32; 39, Amundsen, Leif, 11, 24:43; 40, Edwards, Blake, 18, 24:59;

41, Stewart, Marc, 40, 25:02; 42, Barrett, Irish Mike, 71, 25:06; 43, Reid, Gary, 49, 25:07; 44, Buscher, Gary, 51, 25:08; 45, Matthews, Jon, 18, 25:09; 46, Smith, Kerry, 51, 25:12; 47, Elkins, Doug, 11, 25:19; 48, Cramer, Matt, 13, 25:31; 49, Cramer, Joe, 49, 25:32; 50, Barth, Adam, 12, 25:58;

51, Holcomb, David, 34, 27:17; 52, Lumbreras, Manny, 12, 27:29; 53, Park, Justin, 13, 28:04; 54, Croy, Stephen, 43, 28:08; 55, Hillier, Garrett, 14, 28:16; 56, Barth, Jake, 9, 29:30; 57, Bowen, Trevor, 35, 29:54; 58, Murphy, T.J, 52, 30:33; 59, Busler, Herb, 35, 30:35; 60, Bell, John, 32, 31:14;

61, Shaskey, Norman, 62, 31:28; 62, Russell, Brad, 42, 32:35; 63, Holtz, Rick, 53, 32:49; 64, Wade, Leander, 70, 33:32; 65, Bromstead, John, 78, 34:03; 66, Jones, Mikey, 13, 36:19; 67, Rossiter, Daniel, 14, 36:29; 68, Dinardi, Al, 59, 38:22; 69, Wilcox, Tom, 61, 38:31; 70, Carlson, Chuck, 60, 39:14;

71, George, Andrew, 11, 41:42; 72, Ray, Chester, 70, 51:15.

10K RESULTS — 1, Olsen, Jeff, 24, 34:37; 2, Olsen, Neil, 42, 35:22; 3, Koerner, Hal, 33, 36:02; 4, Fulton, Leland, 23, 36:06; 5, Callans, J.C, 42, 36;23; 6, Rennaker, Chris, 33, 37:29; 7, Torrence, Ian, 37, 37:39; 8, Eisen, Jeremy, 38, 38:09; 9, Westland, Lance, 51, 38:27; 10, Turk, Tom, 42, 38:58;

11, Engstrom, David, 43, 39:19; 12, Rasmussen, Piers, 15, 40:27; 13, Pedrojetti, Jimmy, 39, 41:15; 14, Cole, Jeffrey, 37, 41:58; 15, Parsagian, Rick, 55, 42:13; 16, Oursler, Paul, 47, 42:42; 17, Combs, Chris, 31, 44:47; 18, Bolz, Darrin, 42, 44:56; 19, Akery, Tristan, 13, 45:41; 20, Brendle, James, 47, 45:41;

21, Lotts, John, 46, 46:10; 22, Akery, Jim, 42, 46:35; 23, Minchow, Josh, 29, 47:46; 24, Mathewes, Patrick, 48, 48:29; 25, Koslofsky, Terry, 48, 48:44; 26, Swisher, Frank, 61, 49:00; 27, Thompson, Eric, 23, 49:58; 28, Miller, Dusty, 62, 50:54; 29, Brinkley, Lathan, 66, 52:26; 30, Drescher, Allen, 62, 52:35;

31, Franks, Shaun, 27, 53:41; 32, Voorheis, John, 59, 54:13; 33, Stone, Don, 52, 54:31; 34, Robinson, Ron, 43, 55:10; 35, Null, Hugh, 68, 55:17; 36, Kell, Brent, 50, 56:43; 37, Rasmussen, David, 53, 57:28; 38, Van Horn, Jim, 50, 57:39; 39, Abrams, Eric, 27, 58:17; 40, Medina, John, 40, 66:32; 41, Dawson, Pete, 70, 70:34; 42, Hamner, Bengt, 76, 75:55.

FEMALES

5K RESULTS — 1, Ray, Mercy, 28, 18:35; 2, Heycke, Kira, 16, 20:10; 3, Auchard, Jackie, 38, 20:55; 4, Neilitz, Melanie, 35, 21:12; 5, Hazel, Felicia, 46, 21:36; 6, McDonald, Jasmine,15, 21:54; 7, Raber, Laura, 31, 21:56; 8, Podolski, Jane, 50, 22:07; 9, Reeder, Emily, 16, 22:08; 10, Auchard, Cheyenne, 12, 22:44;

11, George, Jenna, 16, 22:47; 12, Filipek, Connie, 39, 23:40; 13, Maranghi, M.J, 43, 23:50; 14, Laird, Michele, 41, 24:19; 15, Clement, Jessica, 16, 24:22; 16, Croy, Stephanie, 14, 24:23; 17, Zornes, Ashley, 16, 24:44; 18, Celner, Emily, 29, 25:14; 19, Steffens, Kimberly, 27, 25:14; 20, McDonald, Tamara, 34, 25:52;

21, Gwaltney, Erica, 32, 25:52; 22, Driskell, Carrie, 48, 25:57; 23, Bowers, Chris, 46, 25:59; 24, Laird, Syd, 10, 26:10; 25, Nichols, Jessica, 15, 26:39; 26, Bock, Claire, 14, 26:54; 27, Toal, Katja, 29, 27:05; 28, Leidecker, Trudi, 40, 27:23; 29, Prefontaine, Deborah, 47, 27:24; 30, Kester, Alese, 16, 28:04;

31, Huff, Susan, 44, 28:05; 32, Hall, Julie, 45, 28:16; 33, McRae, Kaitlyn, 13, 28:53; 34, Parsagian, Sophia, 13, 29:30; 35, Matthews, Valerie, 49, 30:06; 36, Murphy, Cathy, 56, 30:32; 37, Busler, Carrie, 31, 30:35; 38, Burnett, Leanne, 26, 31:12; 39, Bell, Alison, 27, 31:13; 40, Stone, Caitlin, 25, 31:15;

41, Wagner, Kysa, 11, 31:18; 42, Elkins, Liz, 43, 31:22; 43, Parsagian, Linda, 55, 31:29; 44, Amunden, Krista, 44, 32:03; 45, Wagner, Amber, 25, 32:32; 46, Sullivan, Lynn, 40, 32:32; 47, Coughlin, Diane, 52, 32:33; 48, Johnson, Rachel, 16, 32:45; 49, Cool, Tawny, 26, 33:01; 50, Arenas, Gloria, 46, 33:33;

51, Wolf, Alicia, 28, 33:37; 52, Sekreta, Amber, 16, 35:07; 53, Regan, Sharon, 62, 35:24; 54, Romig, Tori, 13, 36:04; 55, Carnighan, Kristin, 33, 36:07; 56, Hasting, Tricia, 27, 36:09; 57, O'Connor, Sylvia, 68, 36:30; 58, Beatrice, Jeannine, 40, 37:05; 59, Fage, Faye, 52, 38:21; 60, Dallison, Luann, 52, 38:22;

61, Andrews, Kim, 49, 38:44; 62, Schaeffer, Heather, 33, 39:19; 63, Adams, Janet, 49, 40:01; 64, Leslie, Laura, 47, 40:54; 65, Arenas, Lisa, 42, 40:54; 66, Dinardi, Melissa, 26, 43:27; 67, Holbrook, Eleanor, 79, 52:52; 68, Hodge, Donna, 63, 52:53.

10K RESULTS — 1, Dobry, Dorsey, 41, 41:09; 2, Ray, Suzanne, 57, 41:57; 3, Hyman, Sarah, 40, 41:59; 4, Holt, Susan, 41, 42:48; 5, Hacker, Becky, 39, 44:34; 6, Federline, Erin, 34, 44:55; 7, Holcomb, Michele, 33, 45:25; 8, Mathewes, Sere, 31, 45:37; 9, Rice-Narusch, Kimberly, 42, 46:24; 10, Peterson, Krista, 38, 47:26;

11, Engstrom, Amy, 40, 47:41; 12, Phillips, Lorlei, 39, 47:54; 13, George, Kristie, 43, 48:09; 14, Callans, Jennifer, 37, 48:18; 15, Bock, Lisa, 42, 48:29; 16, DeLuca, Nevina, 12, 48:31; 17, Meyer, Elena, 46, 48:39; 18, Pedrojetti, Sarah, 26, 48:50; 19, Whittle, Sandi, 61, 48:51; 20, Dickinson, Trudy, 54, 49:54;

21, Tracy, Anne, 49, 50:22; 22, Noies, Dodie, 47, 50:56; 23, Van Horn, Robin, 46, 52:06; 24, Moore, Tammy, 42, 52:27; 25, Russell, Stella, 40, 53:02; 26, SanFilippo, Angela, 29, 57:19; 27, Ross, Kimberly, 32, 59:31; 28, Dungey, Glennis, 66, 60:24; 29, Nystrom, Missy, 30, 60:24; 30, Thompson, Jennifer, 36, 61:30;

31, Greenley, Becky, 43, 62:06; 32, Robinson, Leslie, 32, 63:56; 33, Medina, Sarah, 38, 63:57; 34, Abrams, Amanda, 26, 67:24; 35, Wilson, Nancy, 62, 68:34; 36, Funch, Margaret, 68, 69:35; 37, Van Horn, Tina, 26, 70:44; 38, Cummins, Melissa, 33, 70:48.